Bayramda Evde Kal Konserleri

POPSAV olarak, YouTube Türkiye iş birliği ile 24-25-26 Mayıs tarihlerinde bayram boyunca gerçekleşecek 1. Online Müzik Festivali’ne imza atıyoruz.

Üç gün boyunca YouTube Türkiye Evde Kal #MüzikleKal ve NetD kanallarından 20.00-22.00 saatleri arasında canlı yayınla sizlerle olacak festivalin ev sahipliğini Erim Özşen’in moderatörlüğünde POPSAV Yönetim Kurulu üstleniyor. Sponsorlarımız P&G Türkiye ve Denizbank’ın katkıları ile, POPSAV aracılığıyla her daim toplumun ilacı olmuş olan müziğe ve Covid-19 pandemisi nedeniyle işlerini kaybeden ve zor zamanlar geçiren müzik emekçilerine aktaracağız. İzleyenlerden herhangi bir yardım toplanmayacak olan festivalin gelirinin tamamı ise; sponsorlarımızdan sağlanıyor.

Şarkılarını, yol arkadaşları olan müzik emekçilerine, sektörün gizli kahramanlarına destek vermek için söyleyecek olan 70 sanatçı, onlara ve müziğe destek veren sürpriz oyuncu konuklarla gerçekleşecek canlı yayında ayrıca, Pandemi sürecinde önem taşıyan, hijyen konusuna vurgu yapan #UmutlaYarına hashtag’ine de festivalde destek verilecek.

Bu bayramda hepinizi müzik çatısı altında bir olmaya ve keyifli anlar paylaşmaya davet ediyoruz. Canlı yayınla gerçekleşecek festival, evde kaldığımız bu bayramda, evlerimize müziğin neşesini ve iyileştirici gücünü getirecek.


POPSAV


#MüzikleKal #EvdeKal #UmutlaYarına #POPSAV #PopülerMüzikSanatıVakfı