Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı
Metin ÖZÜLKÜ

Metin Özülkü 15.07.1962 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Beş kardeşin en küçüğü olan Özülkü’nün çok küçük yaşlarda müziğe olan ilgisi ve yeteneği ailesi tarafından fark edildi. 4,5 yaşında iken babasının tayini nedeni ile İstanbul’a geldi ve 9 yaşında İstanbul Belediye Konservatuarında keman eğitimi almaya başladı.

Devamını Oku »

Sayman Üye
Hakan EREN

OSSİ Müzik kurucusuve Radyo D’de Bir Zamanlar programlarının yapımcısı ve sunucusu Hakan Eren 1963 Diyarbakır doğumludur. Pertevniyal Lisesi ve Yıldız Üniversitesi Kocaeli Elektrik Mühendisliği mezunudur.

Devamını Oku »

Yönetim Kurulu Üyesi
Güliz AYLA

1988 yılında Samsun’da doğan Güliz Ayla, ilk albümünde birçok başarılı şarkıya prodüktör olarak imza atan Efe Bahadır ve Sıla Gençoğlu ile yola çıktı. Sanatçının kendi adını taşıyan ilk albümü Eylül 2015’te yayınlandı.

Devamını Oku »

Yönetim Kurulu Üyesi
Gökhan TÜRKMEN

"Büyük İnsan" şarkısının Youtube'da 5 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle yıldızı parlayan Gökhan Türkmen, 11 yıl içerisinde hafızalara kazınan kült şarkıları ve sinematografik klipleriyle beğeni topladı. Albümleri “Büyük İnsan” (2008), “Biraz Ayrılık” (2010), “Ara” (2012 EP), “En Baştan” (2014), “Sessiz” (2016), “Virgül” (2019) ses getirirken halen devam eden “Synesthesia” (2018) cover projesiyle gerçekleştirdiği “Mashuplar” orjinalliği ile dikkatleri çekiyor.

Devamını Oku »

Yönetim Kurulu Üyesi
Zeliha SUNAL

Zeliha Sunal, mikrofonla ilk olarak TRT İzmir Radyosu "Çocuk Saati" programında tanıştı. Dönemin halk eğitim merkezlerinde aldığı gitar dersleri ile gitar çalmaya başladı. Öğretmen Okulu’nda okurken kurduğu orkestrayla, liseler arası birçok müzik yarışmasına katıldı ve derece aldı.

Devamını Oku »

Yönetim Kurulu Üyesi
Baha BODUROĞLU

03-02-1947 İstanbul Laleli’de doğdu. Subay olan babasının mesleği gereği ilköğretimini, Bingöl, Erzurum Dumlu İstanbul Kocaragıppaşa, Kocaeli Sümer İlkokulları, İzmit Ortaokulu, Gedikpaşa Ortaokulu Pertevniyal Lisesi, Kültür Koleji, İstanbul İstiklal Lisesi gibi çeşitli okullarda tamamladı.

Devamını Oku »

Yönetim Kurulu Üyesi
Ömür GEDİK

Ömür Gedik, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Filolojisi'nden 1992'de mezun oldu ve ardından Marmara Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği master’ı yaptı, Londra’da Film Akademisi’nde sinema eğitimi aldı yaptı.

Devamını Oku »